قیمت گوشت گوسفندی ممتاز در مشهد

انواع گوناگونی از گوشت های گوسفندی ممتاز و باکیفیت در مشهد عرضه می شوند که این محصولات همگی از جوان ترین دام های پرواری و گوشتی بعمل آمده اند و با قیمت های مناسبی بفروش می رسند.
گوشت گوسفندی و گوشت بلدرچین اهواز گوشتی از نوع قرمز و در نوع پرمصرف ترین گوشت ها می باشد که امروزه در سرتاسر دنیا بعنوان ماده غذایی ارزشمند شناخته می شود و در تامین نیازهای روزانه نقش پررنگی دارد بعنوان مثال مصرف گوشت قرمز می تواند نیاز مان به آهن یا پروتئین را رفع نماید و در عین حال درصد بالایی از انرژی مورد نیاز روزانه ما آدم ها را برطرف سازد.

گوشت گوسفندی ممتاز

گوشت گوسفندی ممتاز و درجه یک گوشتی است که رنگی شفاف داشته باشد، گوشت گوسفند های جوان و گوشت بره ها اغلب رنگ روشن دارد اما شفافیت منحصر بفردی هم دارند که اگر گوشت مانده باشد شفافیتش از دست رفته و کدر می گردد.
گوشت گوسفندان هرچه سن شان بالاتر می رود تیره تر می گردد اما باز هم شفاف می باشند و اگر گوشتی را خریداری کردید و دیدی از شفافیت برخوردار نیست احتمال فاسد بودنش زیاد است و رنگ قهوه ای پررنگ دلیل بر بی کیفیتی گوشت است.
بطور کلی پیش از خرید گوشت به رنگش توجه کنید و درصورت تیره بودن از خریدش بهتر است صرف نظر کنید.
گوشت گوسفندان و گوشت بوقلمون تازه اگر زمان زیادی در شرایط بد و دمای بالا بماند از وجود حباب های ریز سرشار خواهند شد و اگر دقت کنید متوجه این حباب ها روی چربی گوشت می شوید.
یک گوشت ممتاز و درجه یک باید چربی روشن و سفید داشته باشد و اگر چربی به زردی گرایش داشت احتمال مانده بودن گوشت و حتی فاسد شدنش زیاد است.
یک عامل دیگر که بیانگر کیفیت بالای گوشت است این است که گوشت خوب هیچگاه لزج نیست و اگر چنین چیزی در سطح گوشت دیدی بعنی اینکه گوشت کیفیت پایینی دارد.
در این راستا امروزه در مشهد و سایر شهرهای بزرگ گوشت گوسفندی را می توانید از مراکز معتبر بصورت بسته بندی و با قیمت روز خریداری کنید.