تولید گوشت گوسفندی ممتاز با قیمت مناسب

گوشت گوسفندی ممتاز امروزه با قیمت مناسب و با کیفتی عالی توسط مراکز پرورشی تولید و توزیع می شود و بصورت منجمد، گرم و بسته بندی شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
گوشت گوسفندی گوشتی قرمز با چربی نسبتاً بالاست که اگر از دام های جوان و بره ها این گوشت فرآوری شده باشد میزان چربی اش تا دو برابر کاهش می یابد.
گوشت گوسفندی و گوشت بلدرچین زنده ذخیره ای غنی از آهن، پروتئین، کلسیم، فسفر و کربوهیدرات است که ویتامین ها، اسید های چرب ضروری و همچنین چربی های اشباع و غیر اشباع فراوانی دارد و در حفظ سلامت جسمی موثر می باشد.
این گوشت امروزه در ایران از راه های گوناگونی وارد بازار می شود که برخی بعنوان گوشت های وارداتی شناخته می شوند و با قیمت مناسب در اختیار عموم قرار می گیرند مثل گوشت های برزیلی یا پاکستانی و استرالیایی، برخی هم توسط دامداران داخلی تولید می شوند و بعنوان گوشت گوسفندی ممتاز در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

گوشت گوسفندی منبعی از ترکیبات عالی

گوشت بلدرچین اصفهان همانطور که گفتیم از ترکیبات و ریزمغذی های مفید و ضروری تشکیل شده است که این مواد معدنی مفید موجب می شوند فرد با مصرفش سلامت بدن را تضمین کند.

کودکان با مصرف این گوشت می توانند انرژی کافی بدست آورند و سالمندان و بیماران هم می توانند با تامین نیازها و احتیاجات ضروری شان به سلامت جسمی نزدیک تر شوند و همچنین جوانان و ورزشکاران هم با مصرف این گوشت به تامین پروتئین و حجیم کردن عضلات شان نائل می گردند.